Okçuluk; rahatlatıcı ve eğlenceli bir spordur. Yeni birşeyler denemek istiyorsan, neden okçuluğu düşünmüyorsun ! OKÇULUK FAYDALI BIR ZIHINSEL SPORDUR, SIZE BIR ÇOK DISIPLIN KAZANDIRIR ! ----------- ( 18 yaş altı Yeni Dönem Olimpik Yay Temel Okçuluk Dersleri talebe göre ……………… Tarihinde Başlayacaktır. Temel eğitim 4 ders üzerinden yapılır, sonrasında antrenör tarafından yeterli görülen sporcular ay ay ikinci kur okçuluk derslerine katılabilirler. Derslerde Kullanılan Tüm Okçuluk Malzemeleri Bize Aittir. Spor kıyafetiyle çalışmalara gelmek yeterlidir. ( 2006, 2005 ve 2004 Doğumlu Adaylar Başvurabilir. ) - Kayıt ve İlk Ders ; Saat 19:00, Atatürk Spor Salonu, Okçuluk Bölümü. - Programlara Katılmak İçin Ön Kayıt Yaptırın = bilgi@kocaeliokculuk.com ( Kayıt İçin ; Adınız Soyadınız, Doğum Yılınız ve Telefon Numaranızı Mutlaka Yazın.) ) -------------------- --------------- ---------------- -------------------
OKÇULUK KULÜBÜ
Okçuluk Antrenman ve Kurs Adresi :
Atatürk Spor Salonu Okçuluk Bölümü, Orduevi Karşısı, İzmit / Kocaeli   
 
Tel 0 539 2073240
 
İdealimiz :
- İlk etapta okçuluk sporu olmak üzere amatör sporları yayıp geliştirmek için, kanunlar ve kulüp tüzüğümüz çerçevesinde, gücümüz yettiğince sportif faaliyet göstermek.  
- Ata sporumuz okçuluğun il çapında tanıtılıp yayılması için her yaş gurubuna hitap edecek olan temel okçuluk kurslarımız sayesinde, okçuluk sevenleri okçuluk sporuyla tanıştırmak ve temel ok atış tekniğini kazandırmak.    
 
Temel Okçuluk Derslerimizdeki Amacımız :
 
- Zaman kaybına mahal vermeden, uzun yıllardır edindiğimiz başarılı tecrübeler sayesinde geliştirdiğimiz programla, en kısa sürede sizlere okçuluk temel tekniğini öğretmek ve sizin seviyenizi belirlemektir.
 Bu temel eğitiminin sonunda kendi seviyenizi belirleyebilecek, okçuluk sporu için ilerideki planlamalarınızı daha objektif ve gerçekçi yapabileceksiniz. 
 
- Kulübümüzün; on sekiz yaş üstü için dört derslik ve on sekiz yaş altı için de altı derslik temel okçuluk kursu, okçuluğu en kısa zamanda sizlere kalıcı olarak öğretmek için uzman hocamız tarafından hazırlanıp verilmektedir.
Atatürk Spor Salonu Okçuluk Bölümü, Orduevi Karşısı, İzmit / Kocaeli   
İdari İşler İçin Tel :
0 539 2073240
Logomuzun Kullanım Hakkı Okçuluk Kulübü' ne Aittir.
-
OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
- Atatürk Spor Salonu İstanbul Yolu Üzeri No :11 Oda No :1 Orduevi Karşısı  /  İzmit / Kocaeli
- Tepecik V.D. 6370196238
- 0 539 2073240
bilgi@kocaeliokculuk.com
- okculukkulubu@hotmail.com
 
-