OKÇULUK; RAHATLATICI VE EĞLENCELİ BİR SPORDUR . YENİ BİRŞEYLER DENEMEK İSTİYORSAN, NEDEN OKÇULUĞU DÜŞÜNMÜYORSUN ! OKÇULUK FAYDALI BİR ZİHİNSEL SPORDUR, SİZE BİR ÇOK DİSİPLİN KAZANDIRIR ! ----------- ( 18 yaş altı Yeni Dönem Olimpik Yay Temel Okçuluk Dersleri talebe göre ……………… Tarihinde Başlayacaktır. Temel eğitim 4 ders üzerinden yapılır, sonrasında antrenör tarafından yeterli görülen sporcular Gelişme Gurubu okçuluk derslerine katılabilirler. Daha sonrasında yeterli görülen kursiyerler kur kur çalışmalara devam edebilirler. Temel Eğitim Derslerinde Kullanılan Tüm Okçuluk malzemeleri Bize Aittir. Spor kıyafetiyle çalışmalara gelmek yeterlidir. ( 7 yaş ve üzeri Adaylar Başvurabilir. ) - Kayıt ve İlk Ders ; Saat 19:00, Atatürk Spor Salonu, Okçuluk Bölümü. - Programlara Katılmak İçin Ön Kayıt Yaptırın = BAŞVURU FORMU' nu doldurup gönderin. - bilgi@kocaeliokculuk.com ( Kayıt İçin ; Adınız Soyadınız, Doğum Yılınız ve Telefon Numaranızı Mutlaka Yazın.) ) -------------------- --------------- ---------------- -------------------

Ok atmanın odaklanmayı ve konsantrasyonu geliştirdiğini ...

OKÇULUK KULÜBÜ

  Okçuluk Antrenman ve Kurs Adresi :

 Atatürk Spor Salonu Okçuluk Bölümü, Orduevi Karşısı, İzmit / Kocaeli 

  Tel :  0 539 207 32 40

İdealimiz :

- İlk etapta okçuluk sporu olmak üzere amatör sporları yayıp geliştirmek için, kanunlar ve kulüp tüzüğümüz çerçevesinde, gücümüz yettiğince sportif faaliyet göstermek. 

 - Ata sporumuz okçuluğun il çapında tanıtılıp yayılması için her yaş gurubuna hitap edecek olan temel okçuluk kurslarımız sayesinde, okçuluk sevenleri okçuluk sporuyla tanıştırmak ve temel ok atış tekniğini kazandırmak.    

Temel Okçuluk Derslerimizdeki Amacımız :

- Zaman kaybına mahal vermeden, uzun yıllardır edindiğimiz başarılı tecrübeler sayesinde geliştirdiğimiz programla, en kısa sürede sizlere okçuluk temel tekniğini öğretmek ve sizin seviyenizi belirlemektir.
 Bu temel eğitiminin sonunda kendi seviyenizi belirleyebilecek, okçuluk sporu için ilerideki planlamalarınızı daha objektif ve gerçekçi yapabileceksiniz. 
 - Kulübümüzün; on sekiz yaş üstü ve on sekiz yaş altı kursiyerleri için dört derslik temel okçuluk kursu, okçuluğu en kısa zamanda sizlere kalıcı olarak öğretmek için uzman hocamız tarafından hazırlanıp verilmektedir.

Atatürk Spor Salonu Okçuluk Bölümü, Orduevi Karşısı, İzmit / Kocaeli  

İdari İşler İçin Tel :

0 539 2073240

Logomuzun Kullanım Hakkı Okçuluk Kulübü' ne Aittir.

-

OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
- Atatürk Spor Salonu İstanbul Yolu Üzeri No :11 Oda No :1 Orduevi Karşısı  /  İzmit / Kocaeli
- Tepecik V.D. 6370196238
- 0 539 2073240

bilgi@kocaeliokculuk.com  ( Bilgi için)

- okculukkulubu@hotmail.com  (İdari işler için)

-